szklane dildo
7 grudnia 2020

Kolekcja gadżetów erotycznych wymaga szczególnej opieki! Jak dbać nie tylko o dilda?

By adminzz

Twoja kolekcja gadżetów erotycznych jest imponująca? Może dopiero zaczynasz kompletować seks zabawki, dzięki którym osiągniesz prawdziwą rozkosz? Używasz ich sam, czy w towarzystwie? Bez względu na to, jakich odpowiedzi udzielisz, jedno jest pewne – wymagają szczególnej opieki i pielęgnacji! Jak dbać o dilda i inne akcesoria, które sprawiają przyjemność?

Troska o gadżety erotyczne, to troska o zdrowie!

Zanim odłożysz zabawkę erotyczną na miejsce, bez jej prawidłowego wyczyszczenia, koniecznie przeczytaj ten tekst. W końcu troska o seks gadżety, to troska o zdrowie. Dlaczego wymagają pielęgnacji i co robić, by nie stały się siedliskiem groźnych bakterii? Przede wszystkim – wybierając swoich „przyjaciół”, unikaj tych tanich, wykonanych z gumy. Wysokoporowate struktury sprzyjają gromadzeniu się brudu, który z czasem może pleśnieć! A to naprawdę duże zagrożenie dla zdrowia narządów intymnych! Zatem, jak dbać o dilda, kulki analne i inne zabawki?

Po skończonej zabawie umyj swoje gadżety!

Warto mieć na uwadze, że do zanieczyszczeń gadżetów erotycznych dochodzi podczas każdej zabawy – nie tylko tej intensywnej! Najszybszym i skutecznym sposobem będzie opłukanie zabawki pod strumieniem wody. Intuicyjnie sięgasz po mydło? Lepiej zastąp je specjalnym, delikatnym środkiem myjącym, bez dodatku alkoholu.

Zgromadzone gadżety erotyczne służą Ci do zabaw w parze? Zadbaj o jeszcze większą czystość i wygotuj je! Jak? Na przykład w… zmywarce, korzystając z programu z wysoką temperaturą. Pamiętaj jednak, że nie wszystkie zabawki wyczyścisz w taki sposób. O ile będzie to idealne rozwiązanie w przypadku tych szklanych, metalowych lub silikonowych, nie sprawdzi się w przypadku zabawek wyposażonych w mechanizm wibrujący.

Jak prawidłowo przechowywać gadżety erotyczne?

Zastanawiając się, jak przechowywać gadżety erotyczne, mamy na myśli ich bezpieczeństwo – w końcu dlaczego miałbyś się wstydzić swojej kolekcji, zwłaszcza jeśli sprawia Ci przyjemność? Obawiasz się reakcji otoczenia? Zamknij swoją kolekcję na klucz! Dilda, korki analne, wibratory i inne należy przechowywać osobno, w odpowiednich woreczkach, w taki sposób, by nie stykały się ze sobą. Pamiętaj, by seks zabawek nie przechowywać w folii – zdecydowanie rozsądniejszym rozwiązaniem będą opakowania uszyte z miękkiego materiału. Nie musisz martwić się o ich dostępność – wybierając zakupy w renomowanym sexshopie Twoi „przyjaciele” przyjdą odpowiednio zapakowani!