Dzieciaki bawią sie w sali zabaw
31 sierpnia 2022

Nie tylko zjeżdżalnie i baseny z piłkami. Co oferują sale zabaw dla dzieci?

By adminzz

Artykuł partnera.

Wielu rodziców unika chodzenia z dziećmi do sali zabaw, ale wizyta w takim miejscu może być wspaniałym przeżyciem dla malucha!

Obecnie sala zabaw dla dzieci znajduje się w każdym większym mieście. Do wyboru jest wiele miejsc, które oferują również zróżnicowane atrakcje dla najmłodszych. Sprawdź, co dokładnie mogą zapewnić sale zabaw swoim odwiedzającym i jakie są ceny biletów wstępu.

Atrakcje w salach zabaw – dla każdego coś ciekawego

Chociaż najczęściej sala zabaw dla dzieci kojarzona jest ze zjeżdżalniami i basenami wypełnionymi piłeczkami, to jednak dzisiaj na maluchów w takich miejscach czeka o wiele więcej ciekawych propozycji przeznaczonych zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców.

Aby maluch nie znudził się szybko podczas pobytu w sali zabaw, warto wybrać taką, która wyposażona jest w szeroką gamę ciekawych atrakcji, na przykład jak:

  • karuzele
  • ścianki wspinaczkowe
  • małpie gaje
  • trampoliny
  • tory przeszkód
  • tory gokartowe
  • atrakcje edukacyjne

Wiele sali zabaw oferuje również możliwość skorzystania z atrakcji małym dzieciom, poniżej 3-4 roku życia. Przeznaczone są dla nich specjalne strefy, gdzie sprzęty dopasowane są specjalnie do ich potrzeb, dlatego też korzystanie z nich jest wygodne i bezpieczne.

Dostępne są również tematyczne sale zabaw, na przykład w Warszawie działa Airo Space Kids, czyli sala zabaw dla dzieci w kosmicznym stylu. Czekaja tutaj wnętrza przypominające obce planety oraz statki kosmiczne, dlatego to nie lada gratka dla każdego małego fana kosmosu. Więcej informacji o ofercie i galerię zdjęć z sali można znaleźć na stronie: https://airo.fun/.

Sale zabaw dla rodziców – kawiarnie z wyśmienitymi napojami i przekąskami

Podczas gdy dziecko bawi się w sali, rodzice mogą spędzić miło czas w oczekiwaniu na swoją pociechę w kawiarni.

Bardzo często sala zabaw dla dzieci połączona jest z takim punktem, dlatego można wtedy spokojnie napić się kawy lub herbaty i przekąsić coś słodkiego.

Kawiarnie oferują również różnorodne posiłki dla dzieci, które są głodne po korzystaniu z atrakcji dostępnych na sali zabaw.

Sala zabaw dla dzieci – organizacja urodzin

Warto wskazać, że sala zabaw dla dzieci może nie tylko zaoferować doskonałą rozrywkę dla maluchów na co dzień, ale również stanowi idealne miejsce do wyprawienia uroczystych urodzin dla małego solenizanta.

Taka oferta jest obecnie bardzo popularna, ponieważ sale zabaw mogą nie tylko zapewnić świetną zabawę dla uczestników przyjęcia, ale również zorganizować je od A do Z. W ramach usługi organizacji urodzinek można otrzymać wstęp do osobnej salki, gdzie znajdują się stoły i krzesła. Tam dzieci mogą coś przekąsić, napić się, zaśpiewać „sto lat” dla solenizanta, przechować swoje rzeczy na czas imprezy.

W ramach usługi sala zabaw dla dzieci może też zaoferować dodatkowe atrakcje, na przykład polegające na malowaniu buzi, pokazach magików, rozbijaniu piniaty, zdjęciach w strojach, wizycie maskotki, a to jedynie parę propozycji.

Taką obsługę oferuje również sala zabaw dla dzieci w Warszawie Airo Space Kids, która zaprasza najmłodszych na niezapomniane przyjęcia urodzinowe.

Jakie są cenniki w salach zabaw dla dzieci?

Za wizytę w miejscu jak sala zabaw dla dzieci wcale nie trzeba płacić dużo. Cenniki są zależne przede wszystkim od miasta oraz od wielkości sali, a także czekających w niej atrakcji.

Zazwyczaj sala zabaw dla dzieci w Warszawiejest wydatkiem na poziomie od 25 do 30 złotych za jedną godzinę wstępu, natomiast można też od razu wykupić dłuższy wstęp i dzięki temu zapłacić jeszcze mniej za jedną godzinę.

Sale zabaw mogą również zaoferować dodatkowe zniżki, na przykład dla dzieci z niepełnosprawnościami, rodzin posiadających Kartę Dużej Rodziny. Można również kupować karnety, które upoważniają do ograniczonej lub nieograniczonej liczby wejść w ciągu danego okresu, na przykład miesiąca czy kilku miesięcy.

Wobec tego sala zabaw dla dzieci nie musi być związana z wysokimi kosztami wejścia, więc wizyta w takim miejscu może być doskonałym wyborem również dla większej rodziny, by zapewnić maluchom niezapominaną zabawę.