Kobieta robi zdjęcia modnym torebką
16 marca 2022

Jakie modele torebek pokochały gwiazdy?

By adminzz

Gwiazdy uwielbiają nietypowe modele torebek. Warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej oraz zapoznać się z najmodniejszymi aktualnie modelami torebek.

Torebka kuferek

Torebki kuferki w ostatnich latach bardzo zyskały na popularności i są chętnie wybierane przez gwiazdy. Torebki tego rodzaju są bardzo trwałe, ponieważ najczęściej mają wzmacniane boki. Dzięki temu zminimalizowane jest ryzyko zmiany ich kształtu. Oprócz tego torebki w formie kuferków prezentują się niezwykle elegancko i z powodzeniem można je traktować jako dodatek na różne okazje.

Torebka na łańcuszku

Kolejnym bardzo popularnym modelem torebki z całą pewnością jest torebka na łańcuszku. Tego rodzaju modele są dość minimalistyczne, jednak doskonale prezentują się w towarzystwie pozostałych elementów garderoby. Torebki na łańcuszkach mają dość uniwersalny charakter. Dzięki temu będą bardzo dobrym wyborem zarówno do biura, jak i na spotkanie ze znajomymi. Torebki w tym stylu są bardzo funkcjonalne, ponieważ bez większych problemów uda się w nich pomieścić niezbędne kobiecie akcesoria.

Torebka do ręki

Gwiazdy uwielbiają także torebki do ręki, dlatego warto się nad nimi zastanowić w nadchodzącym sezonie wiosna-lato 2022. Małe torebki do ręki charakteryzują się wyjątkowo wysokim poziomem funkcjonalności, ponieważ doskonale spełniają swoją funkcję. Oprócz tego ich wygląd jest niezwykle estetyczny, dlatego bardzo dobrze się prezentują na wydarzeniach o specjalnym charakterze. Są dostępne w sprzedaży w dość zróżnicowanych wariantach kolorystycznych, dlatego bez większych problemów można dostosować wybrany model do swoich indywidualnych potrzeb.

Torebka worek

Modna torebka damska to także taki model jak worek, który w ostatnich latach stał się hitem wśród wielu gwiazd. Tego rodzaju torebki są niezwykle pojemne, dlatego bez większych problemów można w nich pomieścić sporo przedmiotów. Doskonale sprawdzą się jako torebka do pracy. Z powodzeniem można ich także używać na co dzień, bo są bardzo funkcjonalne. Bardzo dobrze dopasowują się do codziennych stylizacji oraz stanowią ich fantastyczne uzupełnienie.

Torebka z monogramem

Wśród aktualnych trendów gwiazd można także wskazać wszelkie modele torebek z monogramem. Na torebce może być umieszczone logo marki w formie graficznej, dzięki czemu stanowi fantastyczną ozdobę. Torebki ze wzorami mają ponadczasowy charakter i są hitem, dlatego tak wiele gwiazd decyduje się na ich wybór. Torebki tego rodzaju doskonale się prezentują w stylu glamour. Można je komponować na przykład z takim elementem stroju jak baleriny damskie, ponieważ będą się w fantastyczny sposób uzupełniać.

Torebka w żywych kolorach

W nadchodzącym sezonie warto zdecydować się również na wybór różnych rodzajów torebek w żywych kolorach, które są niezwykle atrakcyjne. Wśród nich można na przykład wymienić fuksję, zieleń, błękit, a także fiolet. Takie torebki prezentują się niezwykle efektownie, dlatego zwracają na siebie uwagę otoczenia oraz w pozytywny sposób wpływają na wygląd kobiety, która je nosi.